About Cisco Networking Academy Program

4

Cisco заснувала Програму мережних академій (Cisco Networking Academy Program) з філіалами у 165 країнах світу для того, щоб навчити своїх студентів проектувати та розгортати мережі передачі даних.

З того часу, як у жовтні 1997 року в США відкрилася перша мережна академія Cisco, в 170 країнах, в тому числі в Україні, з’явилося більше ніж 10 тисяч таких навчальних центрів, в яких пройшли навчання більше ніж 4 мільйони слухачів. Таким чином, мережні академії Cisco стали унікальним джерелом інформаційно-технологічних і мережних знань.

Кожного року сотні тисяч студентів мережних академій Cisco у всьому світі отримують навички, необхідні для проектування, розгортання та підтримки комп’ютерних мереж, підвищують свою кваліфікацію і шанси кар’єрного зростання при постійному підвищенні попиту на мережних спеціалістів у світі. 10 000 мережних академій Cisco в 165 країнах допомагають своїм слухачам підготуватися до складання іспитів, необхідних для отримання загальновизнаних і престижних індустріальних сертифікатів Cisco різних рівнів, а також дають необхідні знання в сфері інформаційних і комунікативних технологій, які необхідні практично в будь-якій галузі діяльності і виробництва в XXI сторіччі.

Створена в 1997 році, сьогодні Мережна академія Cisco це найбільша у світі віртуальна навчальна аудиторія у сфері високих технологій. З моменту її заснування можливістю навчатися в академії безкоштовно скористалися 7,8 млн людей. Сьогодні за програмою Мережної академії Cisco навчається понад мільйон слухачів зі 180 країн світу.