ITC Zaporizhzhya State Engineering Academy

ITC Zaporizhzhya State Engineering Academy

 

У лютому 2013 року при ЗДІА було відкрито Центр підготовки інструкторів для Мережних академій Cisco.

 

Навесні того ж року Центр реалізував перший проект розвитку Мережних академій Cisco в коледжах, школах та закладах професійно-технічної освіти Запорізького регіону. Реалізація проекту відбулася у межах гранту від компанії Cisco Ukraine (http://www.cisco.com/web/UA/uk/index.html), за сприяння Департаменту освіти та науки Запорізької обладміністрації (http://www.zoda.gov.ua/article/190/departament-osviti-i-nauki.html).
50 викладачів інформатики та комп’ютерних дисциплін з 33 навчальних закладів міста Запоріжжя та області впродовж 2 місяців вивчали курс IT Essentials «Апаратне та програмне забезпечення ПК».
Вже з 1 вересня 2013 року в цих навчальних закладах почали свою роботу Мережні академії Cisco. Школярі отримали можливість оволодіти новими знаннями на навичками безпосередньо під час шкільного навчального процесу. Наполегливість у навчанні дозволить їм не тільки отримати сертифікати Мережної академії Cisco, але і правильно обрати свою майбутню професію.

 

Задля підтримки нових Мережних академій Центр започаткував Програму «ЗДІА-Школі». Програма передбачає посилення мотивації школярі до навчання за рахунок проведення в школах та на базі ЗДІА пізнавальних заходів з ігровими елементами. Інструктори Центру допомагають новим академіям впоратися з проблемами організаційного та технічного характеру.

 

Згодом, у червні 2014 року до Програми «ЗДІА-Школі» долучилися ще 5 навчальних закладів. Інструктори для нових академій Cisco були підготовлені в межах другого гранту від компанії CiscoUkraine, за сприяння Департаменту освіти та науки Запорізької обладміністрації, Обласного відділення українського фонду соціального захисту інвалідів (http://www.ispf.gov.ua/ShowPage.aspx?PageID=51). Серед нових Мережних академій Cisco Запорізький обласний центр професійної реабілітації інвалідів м. Бердянськ , який почав використовувати курс «Програмне та апаратне забезпечення ПК» як складову професійного навчання.
Наш Центр пишається участю в масштабному проекті з локалізації базового навчального курсу «Основи інформаційних технологій» (ITEssentials 5.0) українською мовою. Протягом 2013-2014р. команди Центрів підготовки інструкторів Cisco при Запорізькій державній інженерній
академії, Національному гірничому університеті м.Дніпропетровськ (http://cisco.nmu.org.ua/ua/ ) та Національному університеті «Львівська політехніка» (http://lp.edu.ua/) перекладали контент курсу. Обсяг перекладених текстів перевищив 2300 умовних сторінок. Ця визначна подія для Програми Мережних академій Ciscoв Україні висвітлена в прес-релізі.