Cisco Girls in ICT Day in Zaporozhye

23 квітня 2015г.

Запорізька державна інженерна академія

(головний корпус, вхід з вул.Трегубенко,

2 поверх, ауд.40)

Girls in ICT Day  проводиться щорічно у 140 країнах по всьому світу.

 

Міжнародний день кар’єри дівчат в ІТ – це можливість для панянок побачити інформаційні технології у новому світлі, познайомитися з технологіями майбутнього, відкрити для себе перспективи кар’єрного росту в цьому сучасному напрямі.

girls_in_ict_2015_banner_0_2_page_6

Ми запрошуємо школярок та школярів, студенток та студентів,  дівчат та юнаків м. Запоріжжя та Запорізької області приєднатися до святкування Міжнародного Дня дівчат в ІТ 23 квітня 2015р. в Запорізькій державній інженерній академії.

 

Цей захід відбувається за підтримки компанії Cisco та зусиллями співтовариства Мережних академій Сisco в Україні. Успішні в ІТ жінки поділяться секретами свого кар’єрного росту. Ви дізнаєтеся про такий напрямок розвитку ІТ, як Всеохоплюючий Інтернет.  Курси програми Мережних академій Cisco відкриють для  Вас шлях до успішної кар’єри в ІТ.

 

Кожен,  хто зареєструється та відвідає Girls in ICT Day ,  отримає безкоштовний доступ до курсу Cisco Academy «Internet of Everything»,  який можна вивчити за 20 годин. Мова курсу – російська, якщо ви бажаєте вивчати курс англійською,  зазначте це під час реєстрації. Після успішного складання тестів Ви отримаєте  сертифікат Cisco Academy ЗДІА.

 

Головним критерієм підбору співробітників ІТ-компаній завжди був і залишається рівень знань та навичок претендента, тому  Вам ніколи не відмовлять у престижній високооплачуваній роботі тілько тому, що Ви дівчина.
Не втрачай свій шанс, зроби сьогодні правильний вибір свого успішного майбутнього!

 

Полякова Н.П.,
керівник Центру підготовки інструкторів мережних академій Cisco при ЗДІА

 

Реєстрація Программа Girls in ICT Day