Cisco Girls in ICT Day в Запоріжжі

GirlsInICTrose

Подія триватиме з 13:00 до 15:30

за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 226, аудиторії 40, 38, л.219

Запрошуємо на живе спілкування з успішними жінками, які будують кар’єру в різних сферах інформаційно-комунікативних технологій. Гості, які працюють за кордоном, долучатимуться до заходу через систему Cisco Webex.

З 13:00 до 14:00  Розважайся та пізнавай

• Для Вас працюватиме IT Game Zone, де Ви зможете отримати призи, вдало використовуючи свої навички до навчання та знання з ІТ.
  • Наші талановиті студентки покажуть свої роботи.
  • Партнери нададуть можливість ближче побачити розумні речі.

О 14:00 (ауд. 40)   Знайомся та плануй своє майбутнє

CSCO Надія Літвінова, інженер Центру технічної підтримки клієнтів Cisco в Кракові. webex
Epur Ольга Епур, Staff Programmer в ISD, м. Запоріжжя.
Grushko Олександра Грушко, Software Engineer в SUSQUEHANNA PACIFIC PTY LTD, Сідней, Австралія.   webex
Tkachenko Дарія Ткаченко, Software developer в Apriorit, м. Запоріжжя.
Kulinich100 Маргарита Кулініч, студентка Software Engineering в ЗДІА, учасниця команди, яка стала переможницею в змаганнях LikeIT Хакатон-2015 та Хакатон-2016.
Polyakova Наталія Петрівна Полякова, керівник ITC та інструктор академії Cisco при ЗДІА

В ході реєстрації просимо Вас заповнити анкету і ознайомитися з матеріалами курсу “Вступ до Internet of Everything”. Ми відповімо на питання з курсу в ході Q&A.

Полякова Н.П.,
керівник Центру підготовки інструкторів мережних академій Cisco при ЗДІА