Introduction to the Internet of Everything v1.2

Рівень курсу: початковий

Рекомендований обсяг часу: 20 годин

Мова: англійська, російська

Доступність: під керівництвом інструктора \ самостійна підготовка

Цільова аудиторія:

Курс «Вступ до Всеохоплюючого Інтернету» показує, як мережне з’єднання людей, процесів, даних і речей трансформує бізнес, операції і кар’єри. Вводить поняття мережної основи, що з’єднує мільярди речей і трильйони гігабайт даних для поліпшення процесів прийняття рішень і взаємодії.

Може вивчатися як окремий короткий курс, чи слугувати доповненням до курсів IT Essentials та CCNA. Навчальна програма може використовуватися в навчальних закладах різного рівня: від старшої школи до університету.

Сертифікат про проходження курсу буде виданий кожному студенту після успішного завершення курсу.

Опис курсу:

Курс «Вступ до Всеохоплюючого Інтернету»  складається з п’яти модулів і має наступні особливості:

• Вивчається, як ІоЕ перетворює інформацію в дію, створюючи безпрецедентні економічні можливості.
  • Студенти зрозуміють як ІоЕ об’єднує виробничі технології і інформаційно-технологічні системи.
  • Студенти дізнаються як бізнес-процеси з оцінки і вирішення проблем, трансформуються завдяки ІоЕ.
  • Вивчаються проблеми безпеки, які необхідно враховувати при реалізації рішень ІоЕ.
  • Практичні завдання виконуються в Cisco Packet Tracer, програмному симуляторі комп’ютерних мереж.
  • Зв’язок з глобальним співтовариством Мережної академії Cisco.
Technology in the hands

Можливості кар’єрного росту:

В період економіки, яка залежить від Інтернету, ІТ-навички впливатимуть на більшу кількість посад, ніж будь-коли раніше. Будуть створюватися нові робочі місця для реалізації потенціалу з’єднання людей, процесів, даних і речей. Від комп’ютерних наук до  інженерії, від інформатики для менеджменту, розуміння ІоЕ буде перевагою для пошуку роботи на всіх рівнях.

Можливі посади: інженер з організації спільної роботи, технік центру обробки даних, мережний інженер, інженер-програміст, тощо.

Зміст курсу:

Модуль Introduction to IoE Зміст
1 Що таке Всеохоплюючий Інтернет (ІоЕ)? Описується Інтернет та його еволюція до Інтернету Всеохоплюючого.Показані 4 стовпи Всеохоплюючого Інтернету та пояснюється як ці інновації можуть трансформувати бізнес.
2 Стовпи Всеохоплюючого Інтернету Пояснюється взаємозв’язок людей, процесів, даних і речей, який власне і формує Всеохоплюючий Інтернет.
3 З’єднуючи те, що не з’єднано. Пояснюється, яким чином речі, які не мають IP-підтримки і IP-пристрої в можуть бути підключені до мережі для спілкування в Інтернеті речей.Пояснюється роль програмування в світі ІоЕ, демонструється застосунок Cisco Coffee JavaScript.
4 Перехід до Всеохоплюючого Інтернету Розглядаються кроки, необхідні для оцінки та впровадження рішень ІоЕ.Пояснюються проблеми безпеки, які необхідно враховувати при реалізації рішень ІоЕ.
5 Охоплюючи все Описані типи взаємодії M2M, M2P і P2P і розглянутий приклад моделі рішення IoE у галузі безпеки та підтримки здоров’я.Пояснюється поняття прототипування і його вирішальне значення на ринку Інтернету речей.