ASC – Центр підтримки Академій Cisco

У липні 2017 року відкрився Центр підтримки Академій Engineering Institute of the ZNU, який став одним з 7 таких центрів в Україні.

Задача Центру – технічна та методична підтримка Академій Cisco в школах, закладах ПТО та коледжах в Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях. Центр також підтримує Академії в інших областях України, в основному відкриті в межах гранту SVCF у 2017-2018  навчальному році.

Ми допоможемо Вам відкрити Академію Cisco,  вирішити технічні проблеми які можуть виникнути на початку роботи з системою NetAcad. Ми проводимо масові заходи для залучення молоді в ІТ – сферу як для підтримуваних академій, так і для всіх бажаючих.  Girls in ICT Day, Safer Internet Day, креатони, пакатони, вебінари, воркшопи – далеко не весь наш досвід.

Ознайомтеся по карті з переліком навчальних закладів, які підтримує наш ASC, та приєднуйтеся до нашої спільноти.