Be Your Own Boss Technopreneur Series

Рівень курсу: початковий

Рекомендований обсяг часу: 8 годин

Мова: англійська

Доступність: під керівництвом інструктора \ самостійна підготовка

Цільова аудиторія:

Курс «Стань сам собі босом» призначений для студентів, які зацікавлені у відкритті свого власного бізнесу на базі сучасних технологій. Курс також може стати в нагоді студентам економічних спеціальностей, яким потрібні ідеї для власного бізнесу. Попередні знання для вивчення цього курсу не потрібні. 8-годинна навчальна програма може бути використана в якості доповнення до існуючого курсу або у вигляді окремого короткого курсу. Навчальна програма може використовуватися в навчальних закладах різного рівня: від старшої школи до університету.

Курс є гарним доповненням до курсу Мережної академії «Підприємництво».

Опис курсу:

Курс «Стань сам собі босом» є серією з восьми модулів тривалістю 1 година кожен про те, як запустити успішний технологічний бізнес. Якщо ви творчий технар, який планує запустити свій власний бізнес в майбутньому, бути своїм власним босом, то Ви потребуєте рекомендацій та ідей, необхідних для досягнення успіху. В курсі надаються поради та рекомендації щоб почати успішний бізнес у галузі цифрових технологій. Накопиченим досвідом та історіями успіху поділяться успішні технологічні підприємці з усього світу. Кожен модуль містить навчальні відео, ідеї та тести.

Студенти матимуть змогу:

• Зрозуміти, що таке технічне підприємництво і як стати одним з успішних підприємців.

• Дізнатися, як примусити працювати свій творчий потенціал, перевірити свої ідеї і провести дослідження ринку.

• Розробити бізнес-план і зрозуміти чи готові ви і ваша команда до виходу на ринок.

• Скласти бізнес-контракт і розвивати ділові відносини з клієнтами.

• Мати зв’язок з глобальним співтовариством Мережних академій Cisco.

techno_splash

Можливості кар’єрного росту:

Свої творчі здібності і таланти можна використати, щоб розпочати власний успішний венчурний бізнес в світі цифрової економіки.

Сертифікат про проходження курсу буде виданий кожному студенту після успішного завершення курсу.

Зміст курсу:

Модуль

Be Your Own Boss
Technopreneur Series

Цілі навчання

Що означає термін «Технологічний підприємець»?
  • Зрозуміти, як стати технологічним підприємцем.

• Ідентифікувати елементи технологічного підприємництва.

Уявіть себе технологічним підприємцем
  • Дізнатися, як примусити працювати свій творчий потенціал.

• Дізнатися, як генерувати творчі ідеї.

Думайте як технологічний підприємець
  • Проаналізувати свої бізнес-ідеї для виявлення будь-яких недоліків.

• Розробити способи мислення, які є цінними для технічного підприємництва.

Прекрасна ідея чи гарна можливість?
  • Дізнатися, які питання ставити собі і які дослідження проводити.

• Зрозуміти значення маркетингових досліджень.

Захист та запуск Вашого бізнесу
  • Розробка бізнес-плану.

• Узагальнити важливі питання, які використовуються для розробки бізнес-плану або розвитку бізнесу.

Ви і Ваш бізнес готові
  • Намітити шляхи перевірки себе, своєї команди, своїх ідей та ринку

• Визначити невеликі кроки, які Ви можете зробити, кроки досяжні, які можна виміряти і повторити.

Ви, Ваш бізнес та ринок
  • Сформулювати елементи ділових відносин.

• Пояснити елементи бізнес-контракту та обслуговування клієнтів.

Чи необхідні зміни, чи продовжити шлях?
  • Оцінка стану здоров’я Вашого бізнесу.
  • Пояснити, як оцінити свій бізнес на ринку.