Волонтерська ініціатива інструкторів академій Cisco для ЗСУ

Триває дистанційно-очне навчання п’ятої хвилі військовослужбовців з курсу CCNA в рамках волонтерської ініціативи інструкторів Мережних академій Cisco. Навчання першої групи розпочалось 4-го липня 2016 року.

 

Програма академій Cisco – це програма корпоративної соціальної відповідальності компанії Cisco. В академіях Cisco проходять навчання студенти навчальних закладів різного рівня – від шкіл до університетів.  Портал програми – netacad.com.

 

В Україні програма діє з 1999 року і співпрацює з 250 навчальними закладами. Протягом останніх чотирьох років в Україні щорічно навчається 10 тисяч осіб, в світі – 1 млн слухачів. В багатьох країнах світу військовослужбовці вивчають курси академій Cisco в військових навчальних закладах. В Україні академії Cisco відкрити у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації, Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ (м. Полтава), Навчально-тренувальному центрі військ зв’язку (м. Полтава), Інституті інформаційних технологій Академії ЗСУ та Національному університеті оборони імені Черняхівського.

 

До навчання поточної групи долучаються інструктори-волонтери академій Cisco при таких навчальних закладах:

Онлайн матеріали курсу CCNA (Cisco Certified Network Associate) можна вивчати англійською або російською мовою (матеріалів українською на сьогодні немає).

 

Після кожної частини  (так званого “семестру”) курсу CCNA відбуватиметься очна підсумкова сесія (3-5 днів).

Мета очної підсумкової сесії – підсумувати теоретичні знання, скласти  фінальний тест за матеріалом семестру і якомога більше попрактикуватися на реальному обладнанні, яке використовується для навчання в наших Академіях.

 

На вивчення матеріалу кожного семестру курсу відводиться приблизно два місяці.

Онлайн частина навчання передбачає спілкування зі слухачами групи та з інструкторами на порталі програми академій Cisco netacad.com

Онлайн лекції відбуватимуться для всіх учасників третьої групи слухачів одночасно.

Очні сесії відбуватимуться в підгрупах на базі найближчої академії Cisco.


Коммуникации и сети ТЕЛЕКОМ сентябрь 2016 Специальный выпуск

Коммуникации и сети ТЕЛЕКОМ апрель 2017 Специальный выпуск