Introduction to Cybersecurity v2.11

Вступ до кібербезпеки

Рівень курсу: початковий

Рекомендований обсяг часу: 15 годин

Мова: англійська, українська

Доступність: під керівництвом інструктора \ самостійна підготовка

Цільова аудиторія:

Курс «Вступ до Кібербезпеки» призначений для школярів та студентів, які планують ІТ кар’єру зі спеціалізацією в галузі кібербезпеки. Цей курс підкреслює важливість професіоналів у галузі кібербезпеки в сучасному світі і визначає шляхи до сертифікації і кар’єрного росту у цій галузі. Учні дізнаються про загальні аспекти безпеки, зрозуміють значення захисту як особистих, так і бізнес-даних, безпечну поведінку в Інтернет та соціальних мережах. Навчальна програма може використовуватися в навчальних закладах різного рівня: від старшої школи до університету.

Сертифікат про проходження курсу буде виданий кожному студенту після успішного завершення курсу.

Опис курсу:

Курс «Вступ до кібербезпеки» версії 2.11 складається з п’яти модулів і має наступні особливості:

  • Студенти дізнаються, що таке кібербезпека і як відбувається зростання цієї галузі.
  • Студенти вивчають основи безпечної роботи в Інтернеті.
  • З’являється розуміння того, як зловмисники використовують шкідливе ПЗ і як захистити людей від атак.
  • Студенти дізнаються про загрози у банківській сфері, сфері телекомунікацій, охорони здоров’я, інших галузях промисловості, а також на стику кількох з них.
  • Вивчення матеріалу у своєму власному темпі і зміцнення розуміння матеріалу через виконання інтерактивних завдань і тестів.
  • Студенти знайомляться з варіантами побудови кар’єри в галузі кібербезпеки.
  • Для опису концепції кібербезпеки використовується підхід, який дозволяє зрозуміти матеріал учням навчальних закладів різного рівня, а вбудовані в курс інтерактивні завдання допомагають зміцнити розуміння матеріалу.
  • Модулі містять професійні презентації, захоплюючі відео дискусії та додатковий теоретичний матеріал охоплюють питання важливості кібербезпеки, найбільш поширені ризики та методи протистояння ним.
  • Види практичної діяльності, в тому числі 7 бланкових лабораторних робіт, 8 інтерактивних завдань, відео, тести, поєднують різні стилі навчання і допомагають стимулювати навчальний процес та сприяють високому рівню засвоєння та збереження знань.
  • Зв’язок з глобальним співтовариством Мережної академії Cisco.

Можливості кар’єрного росту:

Попит на фахівців в галузі Кібербезпеки росте в 3 рази швидше, ніж в будь-який інший ІТ спеціалізації. Уряди багатьох країн вважать за один з пріоритетів навчання працівників хоча б основам Кібербезпеки. Сьогодні персональні дані громадян потребують захисту так само як і конфіденційні дані компаній, більша кількість зєднань робить ці дані більш уразливими для атак. Все це як наслідок збільшує попит на фахівців, що володіють навичками в галузі Кібербезпеки.

Зміст курсу:

 

Модуль

Introduction to
Cybersecurity v2.11

Зміст

1

Місце Кібербезпеки в сучасному світі

В цьому модулі пояснюється, що таке кібербезпека і чому попит на професіоналів у галузі кібербезпеки зростає. Розглядається онлайн ідентичність людини, її дані, місце її перебування і чому ця інформація становить інтерес для кібер-злочинців.

Також розглядається що таке дані організації, і чому їх потрібно захищати. Обговорюється, хто такі кібер зловмисники і які цілі вони ставлять для себе. Професіонали з кібербезпеки повинні мати ті ж навички, що і кібер-зловмисники, але фахівці з кібербезпеки мають працювати в рамках місцевого, національного та міжнародного права та використовувати свої навички відповідно до етичних норм.

Коротко пояснюються кібер-війни і причини, з яких нації і уряди потребують послуг фахівців з кібербезпеки для допомогти в захисті своїх громадян і інфраструктури.

2

Атаки: концепції і методи реалізації

У цьому модулі розглядаються способи, які застосовують фахівці з кібербезпеки після кібератаки, щоб проаналізувати те, що саме відбулося. Розглядаються вразливості безпеки програмного та апаратного забезпечення та різні категорії вразливостей безпеки.

Розглядаються різні типи шкідливого програмного забезпечення (відомого як шкідливі програми), а також симптоми шкідливих програм. Обговорюються різні способи, за допомогою яких зловмисники можуть проникнути в систему, а також атаки відмови в обслуговуванні.

Більшість сучасних кібератак вважаються змішаними атаками, тобто такими, що використовують кілька методів для проникнення і атаки на систему. У випадку якщо запобігти здійсненню атаки неможливо, завдання професіонала з кібербезпеки – зменшити її вплив.

3

Захист даних та конфіденційність

Інтернет є одним з основних елементів в нашому повсякденному житті. Це відмінний ресурс для обміну інформацією, але він також сповнений невидимих загроз.

В цьому модулі увага зосереджується на ваших персональних пристроях і особистих даних. Присутні поради для захисту ваших пристроїв, зокрема зі створення надійних паролів і безпечного використання бездротових мереж. Також приділяється увага питанням надійного збереження даних користувача.

Ваші онлайн-дані також варті уваги кібер-злочинців. Стисло розглядаються методи аутентифікації задля надійного збереження Ваших даних. Також охоплено способи підвищення рівня безпеки ваших даних в Інтернеті завдяки порадам про те, що можна, а що не варто робити в Інтернеті.

4

Захист організації

В цьому модулі розглядаються певні технології і процеси, які використовуються професіоналами у галузі кібербезпеки для захисту мережі організації, обладнання та даних. Коротко висвітлюються види міжмережних екранів, пристрої безпеки, а також програмне забезпечення, яке використовуються на даний час, включно з найкращими практиками.

Цей модуль пояснює ботнети, безпеку на основі поведінки, а також використання NetFlow для моніторингу мережі.

Обговорюється підхід компанії Cisco до кібербезпеки, розглядаються інструменти, які фахівці з кібербезпеки використовують для виявлення і попередження мережних атак.

5

Чи варто пов’язати своє майбутнє з Кібербезпекою?

Останній модуль представляє інформацію щодо зростаючої потреби фахівців в області кібербезпеки, а саме прогнозування шести мільйонів робочих місць по всьому світу у галузі кібербезпеки, які будуть вакантними до 2019 року.

В цьому модулі розглядаються можливі освітні шляхи в напрямку сертифікації, які можна обрати з Мережною академією Cisco (NetAcad). Деякі з цих сертифікатів є необхідною умовою спеціалізації в багатьох областях мережних технологій, включно з кібербезпекою.

Сторінка NetAcad Advantage page на netacad.com забезпечить Вас необхідною інформацією для створення сильного резюме і підготовки до співбесіди. Також на цій сторінці можна знайти перелік вакантних робочих місць в Cisco і компаніях зі статусом Cisco Partner. Три зовнішніх Інтернет-сервіси для пошуку роботи представлені для дослідження ринку праці.

 

Зареєструйте Академію Cisco у своєму навчальному закладі

 

Самореєстрація на курс

Залишити відповідь