Мережна академія Cisco при ЗДІА

Мережна академія Cisco при Запорізькій державній інженерній академії була відкрита на базі кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем у 2004 році.

 

1

 

Перші інструктори академії пройшли навчання в регіональній академії Cisco при Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

 

Згодом було закуплене необхідне для лабораторної бази обладнання Cisco. У 2010 році академія додатково одержала за грантом НАТО «Створення освітнього альянсу технічних університетів України під керівництвом НТУУ «КПІ» NIG 983103сучасне телекомунікаційне обладнання для проведення лабораторних занять з мережних технологій.

 

З 2012 року Центром підтримки для нашої Мережної академії Cisco є ASC Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”.

 

Сьогодні штат нашої Академії Ciscoскладається з 5 інструкторів з правом викладання наступних курсів базової програми:

 

  • IT Essentials: PC Hardware and Software
  • CCNA R&S: Introduction to Networks
  • CCNA R&S: Routing and Switching Essentials
  • CCNA R&S: Scaling Networks
  • CCNA R&S: Connecting Networks
  • CCNA CyberOps
  • CCNA Security

Майже за всіма курсами студенти мають можливість обрати мову навчання: англійська, російська, українська. Студент, який складає фінальні тести на високому рівні та демонструє необхідний рівень навичок, отримує сертифікат про успішне завершення навчання за курсом та схвальний лист за особливі успіхи в навчанні від компанії Cisco.

 

2

 

Курси Мережної академії Ciscoв ЗДІА інтегровані до навчальних планів напряму «Програмна інженерія»спеціальності «Програмне забезпечення систем». Студенти інших спеціальностей мають можливість вивчати мережні технології за світовими стандартами на контрактній основі через Центр безперервної освіти ЗДІА.