Вітаємо новачків в програмі Мережних академій Cisco

З 1 вересня 2016 року відкриють свої двері нові Мережні академії Cisco в чотирьох коледжах:

Четвертий етап проекту з відкриття та розвитку Мережних академій Cisco в Запорізькому та Херсонському регіонах реалізований Тренінговим центром підготовки інструкторів Академій Cisco при Запорізькій державній інженерній академії.

11 викладачів комп’ютерних дисциплін впродовж трьох місяців online вивчали курс Академії Cisco IT Essentials («Апаратне та програмне забезпечення ПК»). Після виконання лабораторних робіт на обладнанні та успішного складання тестів всі 11 викладачів отримали сертифікати та похвальні листи за відмінні успіхи у навчанні.

Сертифікати вручили заст. зав. кафедри ПЗАС Безверхий А.І., керівник Тренінгового центру Полякова Н.П., інструктор Тренінгового центру Кривуляк В.В.