День Безпечного Інтернету 2020 разом з Програмою Академій Cisco

Програма Мережних академій Cisco,  провідні університети країни та Кіберполіція за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати

 

Формат заходу дозволяє приєднатися до заходу незалежно від того, чи припадає 11 лютого на карантин у Вашому навчальному закладі.

Викладачу надаються  записи доповідей експертів (тривалістю по 10 хвилин):

«Як хакери захищають Інтернет»

Спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI,  доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”

«Хацкери, або як обманюють халявщиків в Інтернеті»

Спікери: Вадим Єпур та Денис Івашин, студенти 4 курсу спеціальності “Кібербезпека”,  Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

 

«Небезпеки кіберпростору»

Спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ

 

 

Для участі в заході вчитель реєструє свій навчальний заклад за посиланням http://cs.co/SID2020  та разом з підтвердження реєстрації миттєво отримує лист з інструкціями до проведення заходу. В листі також надається посилання для реєстрації учнів. (також це посилання відображається на останній сторінці форми залежно від географічного розташування Вашого НЗ).

 

Рекомендовано переглядати відео та обговорювати їх разом, під керівництвом викладача. Тест кожен учень складає індивідуально під своїм обліковим записом.

 

Реєстрація учнів означає, що кожен учень зазначає свій email, потім отримує лист з інструкціями для продовження реєстрації, після завершення якої отримує доступ до курсу SID_2020. Саме в цьому курсі можна скласти онлайн-тест та поставити запитання експертам.

 

Учасники отримають доступ до курсу Мережної академії Сisco “Вступ до Кібербезпеки”  українською мовою.
Кожен учасник отримає сертифікат за умови участі в онлайн-тестуванні.
Навчальні заклади отримують сертифікати за наявності 10+ сертифікатів своїх учнів. Онлайн-тест містить запитання про назву навчального закладу, потурбуйтесь щоб учні заповнили його однотипно.

 

Учасники матимуть можливість поставити запитання експертам. Автори 5-х найбільш цікавих запитань, які оберуть експерти, отримають призи з логотипами організаторів заходу.

 

В разі виникнення питань з приводу організації заходу або проблем з реєстрацією, заходьте на сторінку відповідей на запитання

http://netacad.znu.edu.ua/sid2020/