Сучасні швидкості вимагають сучасних знань

21, 22 грудня 2016 року відбулося вручення сертифікатів компанії PANDUIT студентам ЗДІА другого курсу (гр. СП-15-1, СП-15-2), які навчаються за спеціальністю 121 «Інженерія програмного забезпечення». Сертифікати отримали 16 студентів, чия кваліфікація була підтверджена відомим у світі виробником сучасних інфраструктурних рішень фізичного рівня для комп’ютерних мереж.

Студенти отримали робітничу професію монтажника мідних та оптичних кабельних систем, пройшовши навчання за програмою Panduit Certified Installer (курси PCI 103 та PCI 203).

Компанія PANDUIT – це і стратегічний партнер компанії Cisco не тільки в бізнесі, але і в питаннях розвитку програми Мережних академій Cisco в Україні. ЗДІА – один з 10 університетів України, які мають право проводити підготовку за програмою Panduit Certified Installer. Для проведення практичних занять використовується спеціальний стенд, наданий кафедрі ПЗАС українським представництвом PANDUIT у 2013 році.

Курси з монтажу кабельних систем є бонусом при вивченні курсу Мережної академії Cisco CCNA R&S «Introduction to Networks».

Приєднуйтесь до програми Академій Cisco,

будуйте свою кар’єру в ІТ разом з нами.