Відкриття Мережної академії Cisco в Запорізькій гімназії №25.

21 жовтня 2014р. у межах програми профорієнтаційного співробітництва «ЗДІА – Школі» відбулося урочисте відкриття Мережної академії Cisco в Запорізькій гімназії №25.

Викладання курсу «Основи апаратного та програмного забезпечення ПК» за матеріалами Мережної академії Cisco починається в гімназії як факультативна робота, навчання для учнів 10-11 класів безкоштовне.
DSCN7816
Близько 50 гімназистів дізналися багато цікавого про історію Мережних академій Cisco. Викладач інформатики, він же інструктор Мережної академії Cisco, Денис Миколайович Янкін висвітлив тематику курсу, який пропонується для вивчення. Було продемонстровано прийоми роботи з віртуальними інструментами, які використовуються під час навчання.
p271014_4
Директор Гімназії №25 Олег Федорович Колесник прийняв емблему Мережної академії Cisco та наголосив на важливості ІТ-знань для кожної сучасної молодої людини, запросив кожного з присутніх використати свій шанс і отримати ці знання в Академії Cisco.
Завершився захід вікториною. Гімназисти, які більше за інших цікавляться інформаційними технологіями, отримали призи з логотипом програми Мережних академій Cisco.