Кирило Абрамов представляв Україну на змаганнях Cisco International EMEA 2014 CCNA NetRiders

16 жовтня 2014 відбувся Міжнародний етап змагань з мережних технологій серед студентів Мережних академій Cisco International EMEA 2014 CCNA NetRiders

В змаганнях прийняли участь 35 переможців національних фіналів змагань з регіону Eastern Europe/Western Asia. Були представлені 11 країн регіону:
Вірменія, Білорусь, Боснія, Грузія, Казахстан, Косово, Молдова, Росія, Таджикистан, Україна та Узбекистан.

p281014_2

Студент другого курсу Кирило Абрамов (ФАСУВ, гр. СП-13-1) гідно представив Україну та ЗДІА на цих змаганнях, посівши
16-те місце.

p281014_4

В Запорізькій області сьогодні працює 5 Мережних академій Cisco при ВНЗ, де викладають рівень CCNA. Однак, вперше за історію змагань CCNA NetRiders Україну на них представляв студент із Запоріжжя.
Участь Кирила у змаганнях EMEA 2014 CCNA NetRiders стала можливою завдяки його навчанню в Мережній академії Cisco при ЗДІА та наполегливій самостійній праці.
Навчання в Мережній академії Cisco доступне для кожного студента ЗДІА.
Навчайтеся з нами, отримайте свій шанс на успішне
професійне майбутнє в сфері інформаційних технологій.