А після змагань ми побудуємо розумний дім твоєї мрії …

Майстер-клас на тему “Інтернет речей та світ кібербезпеки” для учасників VII Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій відбувся на території Запорізького козацького ліцею.
Учні навчилися моделювати розумний дім в симуляторі Packet Tracer та відкрили для себе перспективи напрямку ІоТ.

Захід завершився інтерактивною вікториною з призами від компанії Cisco. Правильні відповіді на запитання з кібербезпеки, які надавали учасники зі своїх смартфонів, дозволили захистити змодельований розумний дім від зловмисників.

Організатор – Центр підтримки Мережних академій Cisco ZSEA. Впродовж всього заходу опановувати нові можливості учням допомогала команда менторів – студентів спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення Запорізької державної інженерної академії.