Вітаємо призерів першого етапу міжнародних змагань Cisco Networking Academy NetRiders 2016

У квітні студенти 1-го та 2-го курсів напряму «Програмна інженерія» взяли участь у щорічних міжнародних змаганнях для студентів Мережних академій Cisco. Змагання Cisco Networking Academy NetRiders проходять в два або три етапи залежно від рівня. Українські студенти змагаються в регіоні Europe, Russian Federation and CIS, до якого належить 52 країни. Цей конкурс надав студентам можливість перевірити отриманні у попередньому семестрі знання та навички з програмного, апаратного забезпечення ПК, комп’ютерних мереж.

Студенти 1-го курсу змагалися в конкурсі IT Essentials Netriders 2016. В першому турі прийняло участь 1975 учасників. До участі у другому турі змагань запрошений 381 учасник, серед яких наші студенти групи СП-15-1:

• Володимир Іщенко;
  • Олексій Гармаш;
  • Станіслав Киян;
  • Максим Киян;
  • Анна Пилипенко.

Студенти 2-го курсу змагалися в конкурсі ССЕNT Netriders 2016. В першому турі прийняло участь 1089 учасників. Серед 280 учасників, обраних до участі у другому турі змагань, четверо наших студентів:

• Андрій Барабаш – гр. СП-14-1;
  • Богдан Кущ – гр. СП-14-2;
  • Євгеній Ураскін – гр. СП-14-1;
  • Владислав Лазуренко – гр. СП-14-2.

Вітаємо переможців, щиро бажаємо успіху в другому етапі змагань, які відбудуться 26 травня 2016 р.

Приєднуйся до програми Мережних академій Cisco, будуй своє майбутнє разом з нами!