Мережна академія Cisco – твій шанс на успішну кар’єру без кордонів

Мережна академія Cisco оголошує набір на курс CCNA R&S: Вступ до комп’ютерних мереж.

Запрошуються студенти всіх спеціальностей, які бачать свою майбутню кар’єру у галузі ІТ.
Комп’ютерні мережі не мають кордонів, тож фахівці, які їх можуть якісно спроектувати, розгорнути та підтримувати, цінуються у всьому світі. Таких фахівців навчають в Мережних академіях Cisco.

Приєднуйся!

Навчання відбувається на лабораторній базі кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем. Лабораторні роботи проводяться на реальному обладнанні від компаній Cisco та стендах компанії PANDUIT. Для самостійної роботи слухачів у поза навчальний час використовується симулятор Packet Tracer.
Ознайомитися зі змістом курсу можна на сайті Cisco ITC ZSEA.
За всіма курсами лінійки CCNA R&S слухачі мають можливість обрати мову навчання: англійська, російська, німецька, французька. Слухачі отримують сертифікати про успішне завершення навчання за курсом та похвальний лист за особливі успіхи в навчанні від компанії.

Навчання відбувається на контрактній основі через Центр безперервної освіти ЗДІА (м. Запоріжжя, проспект Соборний, 226, ауд. л.312).
З питань організації навчання за курсом звертатися на кафедру ПЗАС, (м. Запоріжжя, проспект Соборний, 226, ауд. 41а.)

Будуй своє майбутнє разом із Cisco Academy!

Полякова Наталія Петрівна,
керівник Мережної академії Cisco,