Онлайн-марафон Girls Power Tech 2020 – Дівчата заряджають технології

з нагоди Міжнародного дня жіночих кар’єр в ІТ

Програма академій Cisco та Інженерний інститут ЗНУ проводять

онлайн-марафон GIRLS POWER TECH 2020

( “Дівчата заряджають технології”)

Захід відбувається в рамках Всеукраїнського фестивалю  «STEM-весна 2020» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Цільова аудиторія: учениці та учні старших класів шкіл, закладів ПТНЗ та коледжів.
Для отримання доступу до навчальних матеріалів, відеозаписів та тесту кожна учасниця/учасник реєструється особисто за посиланням:

Формат заходу:

• Перегляд відеозаписів розповідей дівчат, які зробили успішну кар’єру в ІТ (на вибір з наявних).
  • Складання навчального тесту для отримання сертифікату.
  • Профорієнтаційна хвилинка.

Місія заходу: Залучити дівчат до вивчення технологій. Сприяти розвитку STEM-освіти в Україні. Показати дівчатам-підліткам можливості побудови успішної кар’єри в ІТ відповідно до гендерної політики.

Ознайомитися з кар’єрними можливостями в ІТ цікаво також буде хлопцям.

За результатами події учасники отримують сертифікати, навчальний заклад отримує сертифікат за умови наявності 10+ сертифікатів  його учнів.
Вчителю також варто пройти реєстрацію за посиланням вище і замовити сертифікат для навчального закладу з головної сторінки класу онлайн-марафону.

Координатор заходу від Інженерного інституту ЗНУ:
доцент Полякова Наталія Петрівна,
e-mail: npp@zsea.edu.ua