Сертифікат Мережної академії Cisco – це крок до промислової сертифікації

23 студенти другого курсу (гр.СП-15-1 та СП-15-2), які навчаються за напрямом «Інженерія програмного забезпечення», отримали сертифікати Мережної академії Cisco  за результатами вивчення курсу Cisco R&S “Routing and Switching Essentials”

За відмінні успіхи в навчанні 19 студентів відмічені похвальними листами від компанії Cisco Systems, яка бачить в них майбутнє інформаційних технологій. Окрім схвальних листів ці студенти отримали запрошення від тестового центру Pearson VUE на промислову сертифікацію CCENT зі знижкою 60%. Такі сучасні можливості доступні студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» завдяки впровадженню курсів Мережної академії Cisco до навчального плану спеціальності. Можна було обирати мову для опрацювання теоретичного матеріалу і більшість студентів обрали англійську. Практичні завдання виконувались на реальному обладнанні виробництва Cisco Systems та в симуляторі комп’ютерних мереж Packet Tracer.

В останній день сесії на сходах альма-матер