Ювілей шкільного курсу інформатики відсвяткували в Запоріжжі

10-11 вересня 2015 року на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ЗОІППО  з нагоди 30 річчя шкільної інформатики проводився обласний семінар «Основні тенденції викладання безперервного курсу інформатики у загальноосвітній школі».

Запорізька державна інженерна академія була відзначена Подякою ЗОІППО  за тісну співпрацю щодо формування методичної бази шкільного предмету «Інформатики» та розвитку професійної майстерності педагогів в галузі ІКТ. Цю відзнаку ЗДІА отримала завдяки послідовній роботі інструкторів нашого ITC, викладачів кафедри ПЗАС  за програмою «ЗДІА-ШКОЛІ».

Доповідь «Інтеграція курсів Академії Cisco у навчально-виховний процес закладів освіти» керівника ІТС, доцента кафедри ПЗАС ЗДІА Полякової Н.П. викликала жваву зацікавленість у присутніх викладачів інформатики. Виступ завершився врученням подарунку від компанії Cisco, маршрутизатора Linsys E1200-EE вчителю інформатики Гуляйпільського колегіуму «Лідер»  Бодні Ірині Василівні. Під її керівництвом Мережна Академія Cisco успішно працює в Гуляйпільському колегіумі «Лідер» з 2013 року. Подарунок чекав на колегіум ще з квітня, коли в Запоріжжі вперше відзначали Міжнародний день кар’єри дівчат в ІТ