20 років Програмі Академій Cisco святкує спільнота Cisco Academy України

25 січня в Києві відбулася конференція «Цифрова економіка: нова реальність, нові можливості та нові навички», присвячена 20-річчю програми Мережної академії Cisco.

Створена в 1997 році, Мережна академія Cisco це найбільша у світі віртуальна навчальна аудиторія у сфері високих технологій. З моменту її заснування можливістю навчатися в академії безкоштовно скористалися 7,8 млн людей. Сьогодні за програмою Мережної академії Cisco навчається понад мільйон слухачів зі 180 країн світу.

На конференції була представлена делегація від ASC Zaporizhzhia State Engineering Academy.  12 років в Програмі Академій Запорізька державна інженерна академія і сотні наших студентів за цей час отримали сучасні знання та навички, відчули себе громадянами світу. 5 років працює Центр підготовки інструкторів, більше ніж 70 нових інструкторів в своїх академіях залучають школярів до ІТ-галузі, викладаючи курси Cisco. З 2017 року розпочав роботу Центр підтримки академій Cisco, продовжується реалізація гранту від Silicon Valley Community Foudation. Історію роблять люди і зважаючи на завзятість нашої спільноти Cisco Networking Academy Ukraine ця історія тільки починається.

Партнери компанії Cisco не залишають без уваги роботу інструкторів. Пам’ятними нагрудними знаками “Війська зв’язку збройних сил України” було нагороджено волонтерів – інструкторів академій Cisco.