22 та 24 травня 2013p. у межах програми «ЗДІА-Школі» з успіхом пройшли Дні відкритих дверей в Мережній Академії Cisco

110 учнів 8-10 класів та 13 викладачів дізналися багато цікавого про історію програми Мережних Академій Cisco та можливості карґєрного росту, які ця програма надає молоді у всьому світі.
Участь у заході прийняли 9 навчальних закладів міста Запоріжжя:

• Запорізька гімназія №28
  • Запорізький технічний ліцей
  • Запорізька гімназія №31
  • Запорізька гімназія № 50
  • ЗНВК №108
  • ЗНВК №88
  • Запорізька ЗОШ-інтернат №7
  • Запорізький гідроенергетичний коледж
  • Запорізький будівельний центр ПТО.

Напередодні літніх канікул школярі мали можливість не тільки розважитися веселою вікториною з призами, але і поміркувати над своїм майбутнім.

Зустріч з інструкторами Мережної академії Cisco при ЗДІА, сесія CiscoWebex з
керівником Центру підтримки Мережних Академій Вадимом Петровичем Полтораком (НТТУ «КПІ», м.Київ) та екскурсія до Навчально-практичного центру з інформаційних технологій дали можливість школярам оцінити перспективи своєї карґєри у галузі ІТ технологій.
Не випадково були запрошені учні саме з цих навчальних закладів.
Впродовж останніх двох місяців викладачі 17 шкіл, коледжів, закладів ПТО навчалися в ЗДІА в Центрі підготовки інструкторів Академій Cisco.
Таку можливість надала програма розвитку Мережних академій Ciscо в Запорізькій області. Спонсором та ініціатором програми є компанія Cisco, програма проводиться за підтримки Департаменту освіти та науки при Запорізькій облдержадміністрації. Завдяки цій програмі з 1-го вересня учні
17 навчальних закладів Запоріжжя почнуть навчання в Мережній Академії Cisco за курсом «Основи апаратного та програмного забезпечення ПК»
у власній школі.

Захід завершився рухливою грою з елементами навчання мережним технологіям, яку разом з інструкторами Мережної академії проводили студенти 2-го курсу напряму «Програмна інженерія». Переможці отримали майки
з логотипом спонсора заходу – компанії Cisco.