Girls in ICT Day 2018 в Запоріжжі святкували в ЗДІА

Вже вчетверте в Запорізькій державній інженерній академії за підтримки Cisco Networking Academy Ukraine в межах  Girls in ICT Day  відбулися зустрічі з талановитими дівчатами, які вивчали в Україні інформаційні технології, зокрема мережні технології та програмування, і тепер можуть самі обирати де вони хочуть працювати та жити.

Чарівні гості з Кракова, Києва, Запоріжжя, Сіднея надихали дівчат зі шкіл Запоріжжя безпосередньо в ЗДІА та старшокласників на близько 30 шкільних майданчиках в різних куточках України.

На ігрових майданчиках майбутніх абітурієнтів розважали інтелектуальними ІТ-іграми студенти спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення Запорізької державної інженерної академї. Призи від Cisco, які виграв завдяки своєму інтелекту особливо приємні.

У цьому році захід проводився за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОНУ.

Запорізька обласна рада підтримала захід,  керуючий справами виконавчого апарату Подорожко В.В. навів переконливі факти з приводу якості навчання ІТ-спеціальностім в ЗДІА та перспектив працевлаштування в Запорізькому регіоні.