IT-освіта: від спільноти Кремнієвої долини спільноті українських вчителів

Запорізька державна інженерна академія  отримала грант  від  Фонду Спільноти Кремнієвої долини  (CG ID#: 794110 ) для реалізації проекту, присвяченого розвитку інформаційно-цифрової компетентності школярів шляхом підвищення кваліфікації вчителів з курсу «Основи апаратного та програмного забезпечення ПК».

Курс розроблений корпорацією Cisco  – світовим лідером в сфері ІТ,  доступний українською мовою.  Проект буде реалізовано у 2017/2018 навчальному році.  Успішні учасники отримають сертифікат мережної академії Cisco.

Школярі отримають доступ до сучасного мультимедійного  освітнього on-line середовища, яке використовують в навчальному процесі провідні навчальні заклади світу,  що відповідає  баченню «Концепції нової української школи».

Школи отримають ліцензійне програмне забезпечення: симулятори для вивчення апаратної складової ПК та ноутбука, симулятор комп’ютерних мереж та Інтернету речей PacketTracer.

В межах проекту також передбачені заходи мережних академій Cisco для учнів у форматах всеукраїнських вебінарів,  впровадження нових форм навчання через проведення креатонів та пакатонів.

Запорізька державна інженерна академія ініціювала процес синергії зі школами  у 2013 році з відкриття Центру підготовки інструкторів мережних академій Cisco та реалізації програми «ЗДІА-Школі». В  межах  цієї програми більше ніж 80 вчителів інформатики зі шкіл, коледжів та закладів ПТО отримали статус інструктора академії Cisco за рахунок грантів компанії Cisco. Партнером ЗДІА в освітніх проектах для шкіл є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Запис онлайн-зустрічі про Програму Академій Cisco

Приєднатися до проекту можуть школи, коледжі, заклади ПТО будь-якого регіону України.  Сканы заявок надсилати  до 1 грудня 2017 року на електронну адресу  npp@zsea.edu.ua

Шаблон заявки від школи

Шаблон заявки від коледжу

Програма курсу “Основи апаратного та програмного забезпечення ПК” має гриф МОНУ і курс рекомендований для вивчення в школах України за вибором:

Навчання за даною програмою надає учням базові знання в галузі комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, необхідні для задоволення зростаючого попиту на фахівців з ІКТ початкового рівня.

Навчання інструкторів для отримання права викладання курсу IT Essentials проводиться в такому форматі:

• вебінари за темами курсу,
  • вивчення тем курсу в зручному для кожного темпі,
  • онлайн консультації інструкторів,
  • очна сесія для виконання лабораторних робіт на обладнанні та складання фінального іспиту.

Навчання безкоштовне для вчителя за умови подальшого викладання матеріалів курсу своїм учням.

Інформація для керівників Cisco Academy:

Шаблон плану нової Cisco Академії

Заявка на відкриття Cisco Academy  (Меню Начать/Преподаватели)

Контактна особа: Полякова Наталія Петрівна,
доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем ЗДІА,