7 лютого 2017 року День безпечної поведінки в Інтернеті

Навчайся, змінюйся, змінюй разом з Cisco

Print logo_color KPI ZSEA HAI ngu hpi

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будьмо джерелом змін: об’єднаймося для кращого Інтернету».

День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Програма Мережних академій Cisco та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класу та студентів коледжів відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись об 11:15 до онлайн-уроку в системі Cisco Webex за наступною програмою:

 

11:15-11:30 Лектор: Полторак Вадим Петрович, НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», к.т.н., доцент кафедри Автоматики і управління в технічних системах «Захист даних в мережі шифруванням»
11:30-11:45 photo_itskovych Лектор: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки «Гігієна в Інтернеті»
11:45–12:00 Print Онлайн-тестування: «Перевір на безпечність свою поведінку в Інтернет-просторі»Можливість проходити тестування залишиться впродовж тижня

 

Кожен учасник вебінару отримає доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”.
Серед запитань секції «Q&A» в Webex’і після кожного докладу буде обрано краще запитання, автори цих запитань отримають призи від організаторів. Відповіді на всі інші запитання до доповідачів школярі отримають на головній сторінці курсу “Вступ до кібербезпеки” впродовж тижня після вебінару. Також впродовж тижня шляхом голосування будуть обрані додатково ще 3 призові запитання.
Цей вебінар стане другим в серії вебінарів для школярів та молоді, яка була започаткована Cisco у березні 2016 року, коли школярі мали нагоду прослухати вебінар з Інтернету речей (доступний після реєстрації).

 

З питань реєстрації на захід звертатися до представника оргкомітету.
Полякова Наталія Петрівна
e-mail: npp@zsea.edu.ua ,
моб. тел. 095 5374995

Інструкція для реєстрації учнів на курс “Вступ до кібербезпеки”

Перевірити якість підключення до Cisco Webex

 

Оргкомітет заходу

Print Олена Домотенко,  менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні та Білорусі
logo_color Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки
Наталія Микитась, ERC, менеджер з маркетингу департаменту системної інтеграці
KPI Вадим Петрович Полторак, к.т.н.,  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
ZSEA Наталія Петрівна Полякова, к.т.н, , керівник Центру підготовки інструкторів Cisco, Запорізька державна інженерна академія
HAI Ольга Володимирівна Яновська, к.т.н., керівник мережної академії Cisco, Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”
ngu Леонід Іванович Цвіркун, професор, керівник Центру підготовки інструкторів Cisco, Національний гірничий університет
hpi Наталія Володимирівна Дженюк,  інструктор Центру підготовки інструкторів Cisco, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”