День Безпечного Інтернету 2020 разом з Програмою Академій Cisco

Відповіді на запитання з організації заходу:

Запитання:  Як зареєструвати навчальний заклад для участі в заході?

Відповідь:  Заповніть форму за посиланням http://cs.co/SID2020  Зверніть увагу на останній сторінці форми будуть інструкції та посилання для реєстрації учнів. Після підтвердження своїх відповідей копію інструкції та посилання для реєстрації учнів Ви отримаєте на свій email. Шукайте посилання в нижній частині листа.


Запитання:  Я не отримав листа-підтвердження з посиланням для реєстрації учнів на свій email. Що робити?

Відповідь:  Пошукайте лист у спамі. Або заповнюйте повторно форму за посиланням http://cs.co/SID2020 Перед відправкою форми зверніть увагу на інформацію на останній сторінці. Це інструкції та посилання для реєстрації учнів, скопіюйте їх для себе.


Запитання:  Для чого реєструвати учнів, якщо я вже зареєстрував навчальний заклад та зареєструвався сам. Покажу дітям відео і все.

Відповідь:  Після перегляду відео та їх обговорення кожен учень складає онлайн-тест, який містить запитання за темою заходу та запитання про враження від заходу, т.і. Зробити це учень може тільки під своїм обліковим записом в Академії Cisco.  Тут же можна за бажанням задати запитання експертам. Через цей обліковий запис учень отримує доступ до курсу “Вступ до кібербезпеки”.Запитання:  А чи можна зареєструвати всіх учнів на одну електронну адресу, наприклад вчителя або школи?

Відповідь:  Ні. Кожен учень реєструється зі своїм унікальним email. Адреса електронної пошти є унікальним ідентифікаторм акаунта в Академії Cisco. Для складання онлайн-тесту на сертифікат учень має зайти до свого акаунту на cisco.netacad.com

Вчителю варто себе зареєструвати раніше за учнів та скласти тест, щоб підготуватись до заходу.


Запитання:  Не можу розібратися з процесом реєстрації учнів.

Відповідь:  Викладачу рекомендується розпочати реєстрацію з себе. Перегляньте відео з прикладом реєстрації


Запитання:  У мене проблеми з реєстрацією учнів. На зазначений ними email не приходить лист про процедуру продовження реєстрації. Що робити?

Відповідь:

  • Спробуйте реєструвати учнів через браузер Mozilla Firefox останньої версії.
  • Якщо учень брав раніше участь у минулих подіях програми Академій Cisco або навчався в Академії Cisco, він вже зареєстрований і має пароль, який скидається через його email. Якщо скинути пароль не вдається, то швидше буде зареєструватися з новим email

Запитання:  Яке програмне забезпечення рекомендоване для використання на комп’ютерах для проведення заходу?

Відповідь:  Рекомендована ОС – Windows 7, 8, 10. Рекомендовані браузери: Mozilla Firefox або Google Chrome останньої версії.


Запитання:  В комп’ютерному класі встановна ОС Windows XP.  Мої учні зможуть взяти участь у тестуванні або задати запитання?

Відповідь:  Так. Проблема вирішується використанням останньої версії браузера Mozilla Firefox.


Запитання:  Яку кількість балів під час онлайн-тестування має набрати учень, щоб отримати сертифікат?

Відповідь:  Головне – участь. Тестування – продовження процесу отримання нових знань. Тест побудований у формі опитування, щоб за коментарями після його завершення учні могли зрозуміти якою була правильна відповідь і порівняти зі своєю. Частина запитань призначена для зворотнього зв’язку, а не для перевірки знань. Питань щодо низької кількості набраних балів у Вас не виникне.


 Запитання:  Як отримати сертифікат на навчальний заклад?

Відповідь:  Навчальний заклад отримує сертифікат за умови отримання сертифікату учасника 10+ його учнями. Тому сертифікати будуть розсилатися на пошту викладачам вже після розсилки індивідуальних сертифікатів.

Якщо школа дуже маленька, наприклад сільська з кількістю учнів до 100, поріг 10+ може бути знижений.

Запити щодо неотриманих сертифікат навчальних закладів приймаються та обробляються тільки до кінця навчального року.