Грант фонду Спільноти Кремнієвої долини – друга хвиля навчання вчителів інформатики

Запорізька державна інженерна академія отримала грант від Фонду Спільноти Кремнієвої долини (CG ID#: 794110 ) для реалізації проекту, присвяченого розвитку інформаційно-цифрової компетентності школярів шляхом підвищення кваліфікації вчителів з курсу «Основи апаратного та програмного забезпечення ПК».

 

Оголошується друга хвиля набору навчальних закладів для участі в грантовій програмі до 1 лютого 2018 року

 

Курс IT Essentials (Основи апаратного та програмного забезпечення ПК)  розроблений корпорацією Cisco – світовим лідером в сфері ІТ, доступний українською мовою. Проект реалізується у 2017/2018 навчальному році. Успішні учасники отримають сертифікат мережної академії Cisco.

 

60 вчителів з 40 навчальних закладів Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей вже проходять навчання за курсом Академії Cisco IT Essentials і скоро отримають акредитацію інструктора та право навчати своїх учнів.

 

Школярі отримають доступ до сучасного мультимедійного освітнього on-line середовища, яке використовують в навчальному процесі провідні навчальні заклади світу, що відповідає баченню «Концепції нової української школи».

 

Школи отримають ліцензійне програмне забезпечення: симулятори для вивчення апаратної складової ПК та ноутбука, симулятор комп’ютерних мереж та Інтернету речей PacketTracer.

 

В межах проекту також передбачені заходи мережних академій Cisco для учнів у форматах всеукраїнських вебінарів, впровадження нових форм навчання через проведення креатонів та пакатонів.

 

Запорізька державна інженерна академія ініціювала процес синергії зі школами у 2013 році з відкриття Центру підготовки інструкторів мережних академій Cisco та реалізації програми «ЗДІА-Школі». В межах цієї програми більше ніж 80 вчителів інформатики зі шкіл, коледжів та закладів ПТО отримали статус інструктора академії Cisco за рахунок грантів компанії Cisco. Партнером ЗДІА в освітніх проектах для шкіл є Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

 

Запис онлайн-зустрічі про Програму Академій Cisco

 

Приєднатися до проекту можуть школи, коледжі, заклади ПТО будь-якого регіону України. Сканы заявок надсилати до 1 лютого 2018 року на електронну адресу npp@zsea.edu.ua, оригінали після схвалення Укрпоштою на адресу ЗДІА.

Шаблон заявки від школи

Шаблон заявки від коледжу

Програма курсу “Основи апаратного та програмного забезпечення ПК” має гриф МОНУ і курс рекомендований для вивчення в школах України за вибором:

Навчання за даною програмою надає учням базові знання в галузі комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, необхідні для задоволення зростаючого попиту на фахівців з ІКТ початкового рівня.

 

Навчання інструкторів для отримання права викладання курсу IT Essentials проводиться в наступному форматі:

  • вебінари за темами курсу,
  • вивчення тем курсу в зручному для кожного темпі,
  • онлайн консультації інструкторів,
  • очна сесія для виконання лабораторних робіт на обладнанні та складання фінального іспиту.

 

Навчання безкоштовне для вчителя за умови подальшого викладання матеріалів курсу своїм учням.


Інформація для керівників Cisco Academy:

Шаблон плану нової Cisco Академії

Заявка на відкриття Cisco Academy (Меню Начать/Преподаватели)


Контактна особа: Полякова Наталія Петрівна,
доцент кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем ЗДІА,
керівник Центру підготовки інструкторів для академій Cisco,
e-mail: npp@zsea.edu.ua
Тел.: 095 537 49 95