Будуй своє майбутнє на швидкості 10 Гбіт/с і вище

14 грудня 2015 року відбулося вручення сертифікатів компанії PANDUIT студентам другого курсу (гр. СП-14-1, СП-14-2), які навчаються за напрямом «Програмна інженерія». Заступник завідувача кафедри ПЗАС, доцент Безверхий А. І. вручив сертифікати 25 студентам, які витримали випробування на відмінно.

Студенти отримали робітничу професію монтажника мідних та оптичних кабельних систем, пройшовши навчання за програмою Panduit Certified Installer (курси PCI 103 та PCI 203).

Компанія PANDUIT – це відомий у світі виробник сучасних інфраструктурних рішень фізичного рівня і стратегічний партнер компанії Cisco не тільки в бізнесі, але і в розвитку програми Мережних академій Cisco в Україні.

Курси з монтажу кабельних систем є бонусом при вивченні курсу Мережної академії Cisco CCNA R&S «Introduction to Networks».

Приєднуйтесь до програми Академій Cisco, будуйте свою кар’єру в ІТ разом з нами.