Вітаємо нових учасників програми «ЗДІА-Школі»

У 2016 році почнуть свою роботу Мережні академії Cisco ще в 3-х школах Запорізької області:

• Енергодарська ЗОШ №2;
  • Енергодарська ЗОШ №7;
  • Корніївська ЗОШ.

Третій етап проекту з відкриття та розвитку Мережних академій Cisco в Запорізькому регіоні реалізований Тренінговим центром підготовки інструкторів Академій Cisco при Запорізькій державній інженерній академії у межах програми «ЗДІА-Школі».

6 викладачів інформатики впродовж 2 місяців вивчали курс «Апаратне та програмне забезпечення ПК». Сертифікати та схвальні листи за відмінні успіхи у навчанні викладачам вручили:

• заст. зав. кафедри ПЗАС Безверхий А.І.,
  • інструктор Тренінгового центру Яковлєва С.О.,
  • інструктор Тренінгового центру Новікова О.С.

Вже після канікул, не чекаючи початку нового навчального року школярі разом зі своїми викладачами зможуть відкрити для себе цікавий світ Всеохоплюючого Інтернету та усвідомлено обрати свою майбутню професію.