Вітаємо призерів першого етапу міжнародних змагань Cisco Networking Academy NetRiders

До участі в другому етапі міжнародних змагань з мережних технологій Europe, Russian Federation and CIS 2015 CCENT Competition запрошено двох студентів ЗДІА (гр. СП-13-2):

1. Овсянніков Богдан
2. Єфименко Альона

П’ятеро студентів першого курсу ЗДІА, які навчаються за напрямом «Програмна інженерія» (гр. СП-14-1), вибороли право участі в другому етапі міжнародних змагань Europe, Russian Federation and CIS 2015 IT Essentials Competition:

1.    Дзюба Максим
2.    Юдін Андрій
3.    Конащук Яніслав
4.    Барабаш Андрій
5.    Ураскін Євген

В першому етапі змагань студенти продемонстрували знання та навички, яких набули на протязі 2014/2015 н.р. вивчаючи відповідні курси Мережної академії Cisco. Щиро бажаємо успіху в другому етапі змагань, які відбудуться 11-12 травня 2015р.