Мережна академія Cisco – путівка у життя для школярів з Бердянської санаторної ЗОШ-інтернату

27 квітня Мережна академія Cisco при ЗДІА провела «День кар’єри дівчат в  ІТ» у Бердянській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті. В 2013 році в цьому навчальному закладі почала працювати Мережна академія Cisco, вже друга група школярів зацікавлено вивчає  курс Мережної академії «Основи апаратного та
програмного забезпечення ПК».

Хлопці та дівчата 10-11 класів побачили інформаційні технології у новому світлі, ближче познайомилися із Всеохоплюючим Інтернетом, відкрили для себе перспективи кар’єрного росту в цьому сучасному напрямі. Завершився захід вікториною та захопливою грою «Закинь пакета», під час яких школярі отримали  призи з логотипом програми Мережних академій Cisco.

Мережна академія школи-інтернату отримала в подарунок маршрутизатор Linsys E1200-EE, який стане в нагоді для проведення лабораторних робіт з розгортання бездротової мережі та збільшення Wi-Fi покриття на території інтернату.