British Counsil для студентів «Програмної інженерії»

7 студентам 2-го курсу напряму «Програмна інженерія»
про успішне закінчення навчання на мовних курсах British Counsil

British Counsil (Британська Рада) – це організація, що розбудовує культурні відносини між Сполученим Королівством та іншими країнами зокрема через вивчення англійської та здобуття мовних кваліфікацій. Британська Рада діє як відділ культури Посольства Великої Британії в Україні.
На цьому закінчився сумісний американо-британський пілотний проект з вивчення англійської мови студентами Мережних академій Cisco в України за методиками British Counsil.

Навчання українських студентів в Мережних академіях Cisco потребує знання англійської, оскільки сучасні знання з мережних технологій представлені у вигляді мультимедійних англомовних навчальних матеріалів. BritishCounsil, як ресурсний партнер Мережної академії Cisco в Україні, надав можливість студентам
10 ВНЗ України безкоштовно вивчати англійську on-line за своїми оригінальними методиками, зокрема
за курсом «Англійська для ІТ».