Creathon для дівчат з нагоди Girls in ICT Day 2017

Creathon для дівчат з нагоди Girls in ICT Day 2017 було проведено 25 квітня 2017 року на базі кафедри Програмного забезпечення автоматизованих систем ЗДІА.

6 команд дівчат з 6 шкіл Запоріжжя шукали спосіб змінити свою школу на краще за допомогою Інтернету речей.  Розумна їдальня, розумний гардероб – це тільки частина креативних ідей дівчат.

Як знайти існуючі проблеми та запропонувати вдалі рішення дівчат вчили магістри спеціальності Інженерія програмного забезпечення. Командам допомагали ментори з прототипування– студенти-програмісти 2-го курсу.

Кожна команда представила презентацію та прототип рішення в Packet Tracer. І хоча журі виявило призерів, переможених точно не було. Захід підготовлено за сприяння Програми Мережних академій Cisco на основі матеріалів Cisco Academy курсу Hackathon Playbook.  Призи учасникам було надано компаніями Cisco, IT-Dimention, Light-IT.

Дякуємо за участь командам і вчителям інформатики навчальних закладів:

Girls in ICT Day – це щорічна ініціатива, організована Міжнародним союзом електрозв’язку (ITU), який є спеціалізованою агенцією ООН.