Міжнародний «День кар’єри дівчат в ІТ» вперше святкували в Запоріжжі

23 квітня 2015 року в Запорізькій державній інженерній академії було проведено Міжнародний «День кар’єри дівчат в ІТ» (Girls in ICT Day 2015»).
Girls in ICT Day – це щорічна ініціатива, організована Міжнародним союзом електрозв’язку (ITU), який є спеціалізованою агенцією ООН. Четвертий рік поспіль компанія Cisco проводить та підтримує заходи, присвячені Girls in ICT Day. Вперше за підтримки компанії Cisco зусиллями Мережної академії Cisco при ЗДІА захід проведено в Запоріжжі.
Близько 90 дівчат та хлопців з 11 закладів освіти Запоріжжя та Запорізької області побачили інформаційні технології у новому світлі, ближче познайомилися із Всеохоплюючим Інтернетом, відкрили для себе перспективи кар’єрного росту в цьому сучасному напрямі.

DSC_0108
Успішні в ІТ жінки захоплююче розповіли школярам про свою роботу, шлях до успіху в ІТ та відповіли на запитання. На запитання «Скільки років Ви вчилися, щоб досягти успіху?» Анастасія Марченко, системний інженер Cisco, відповіла, що вчиться постійно, оскільки в ІТ ніколи не можна зупинятися. Ольга Епур, програміст компанії ISD, випускниця кафедри ПЗАС ЗДІА, розповіла про цікаві для дівчат позиції в компаніях- розробниках програмного забезпечення, детально описала свій шлях від студентки до працівника відомої української ІТ-компанії. Новікова Ольга, старший викладач кафедри ПЗАС, інструктор Центру підготовки інструкторів Мережної академії Cisco зробила цікаву доповідь про Всеохоплюючий Інтернет та розповіла про свою роботу Web-розробником в компанії FaceIT. «Мені подобається моя робота, подобається працювати в цій компанії, а висока заробітна платня – приємний бонус» — ця думка червоною стрічкою пройшла у виступах всіх запрошених гостей.

Під час реєстрації школярі мали можливість продемонструвати свої знання щодо систем числення під час гри в  Binary Game та виграти призи з логотипом Cisco Networking Academy.

Інструктори Мережних академій, які прийшли разом зі своїми учнями також не залишилися без сувенірів.

Маршрутизатори Linsys E1200-EE  отримали в подарунок від Cisco успішні Мережні академії при навчальних закладах:

Маркетингові пакети з прапором для своїх Мережних академій отримали Мережні академії Cisco при навчальних закладах:

Кожному, хто відвідав Girls in ICT Day 2015 Мережна академія Cisco при ЗДІА надала безкоштовний доступ до курсу «Internet of Everything», який можна опанувати за 20 годин. Мова курсу — російська, англійська. Після успішного складання тестів школярі зможуть отримати сертифікати Cisco Networking Academy.
Можливо з цього пізнавального курсу Мережної академії Cisco почнеться шлях дівчат та юнаків до їх кар’єрного зростання в ІТ.